Budík "Retro", okrúhly, svetlozelený
00186323
Budík Hama „Retro“ ti poskytne ten potrebný budíček na štart do dňa. Navyše má tichú sekundovú ručičku, ktorá ťa nebude rušiť počas spánku. Získaj tento štýlový budík ešte dnes, určite nebudeš sklamaný.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Zelená |
| Farba | Bledozelená |
| Farba ciferníka | Zelená |
| Farba | Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 12 cm |
| Hmotnosť | 167 g |
| Rozmer - šírka | 12 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 12 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Farebný budík v retro štýle s analógovým zobrazením času a času budenia
- Analógový budík s hodinovou, minútovou a sekundovou ručičkou
- Dá sa nastaviť jeden čas budenia
- Trendový dizajn
Rozsah dodávky
- 1 „Retro“ budík
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zverte odbornému personálu.
- Nevykonávaj na produkte žiadne úpravy. Stratíš tým všetky záruky.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Používaj produkt výhradne na určený účel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
Varovanie - Batérie
- Určite dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výlučne batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie zariadenia na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií aj protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nevytváraj skrat batériám.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nedovoľ uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
