Budík s projekciou "Plus Charge", čierny
00186332
Vždy maj čas na očiach! S naším budíkom s projektorom môžeš čas premeniť na dekoratívny predmet a vďaka otočeniu o 360° si môžeš čas prečítať kedykoľvek a z akéhokoľvek uhla. Môžeš si tiež nabiť svoj smartfón pomocou USB pripojenia – to je budík s pridanou hodnotou!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Podsvietenie
Pre lepšiu čitateľnosť je možné podsvietenie ovládať v kontinuálnej prevádzke cez napájací zdroj
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Dotykový senzor
Dotykový senzor pre pohodlnú aktiváciu podsvietenia a odkladu
Funkcia USB nabíjania
USB port s 2,4 A napájacím zdrojom na nabíjanie mobilných zariadení
Projekcia doby
Čas pre každý uhol pozorovania: Čas môže byť zobrazený na strope alebo stene projekčného ramena a po aktivácii otočného tlačidla sa čas otočí o 0° (staticky), 90°, 180° alebo 360°
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Kábel |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac, deň v týždni |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 300 g |
| Rozmer - šírka | 15 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 2 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Možnosť nastavenia | Časové pásmo |
| Vlhkosť vzduchu - rozlíšenie | 1 % |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±10% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±2 °C |
| Ďalšie funkcie | Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Vlhkomer Projekcia Teplomer (-9°C až +50°C) USB-A nabíjací zásuvka |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny rádiobudík s projekciou času, voliteľne s projekciou na stenu alebo strop
Čas / kalendár / funkcia budíka:
- Čas je možné prepínať medzi 12-hodinovým a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, dánčina, holandčina)
- Funkcia budíka a odloženia budenia
- Zobrazenie dátumu (deň v týždni, deň, mesiac)
Teplomer:
- Možnosť prepnutia medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Zobrazenie vnútornej teploty
Hygrometer:
- Zobrazenie vlhkosti vnútorného prostredia
Rozsah dodávky
- 1 budík s projekciou "Plus Charge"
- 1 sieťový adaptér
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov a podobne. Elektronické zariadenia a rámčeky okien negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu a nemen jeho konštrukciu. Stratíš tým nárok na záruku.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Všetky káble polož tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč a neštip kábel.
- Pri odpojovaní kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy nie za kábel.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérsky kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Varovanie – batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich správne. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie podľa uvedeného typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie z jedného súboru naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z produktov, ktoré nebudú dlhší čas používané (ak nie sú určené na pohotovostné použitie).
- Neukracuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádzaj batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Ihneď odstráň a zlikviduj vyčerpané batérie z produktu.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review