Business To Go obal na notebook/tablet 13,3"–14,1", popruh, neoprén
00222076
Praktická taška na prenášanie a zavesenie na notebooky pre bezpečné uloženie zariadení aj príslušenstva, ideálna na rýchle presuny, cesty na stretnutia a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Individuálne nastaviteľný ramenný popruh
Odnímateľný a dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh pre pohodlný zážitok z nosenia
Polstrovaný hlavný priestor
Polstrovaná hlavná priehradka pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko s pevným zipsom na ďalšie doplnky alebo osobné veci
Slip pocket
Vrecko na presun s okienkom na bezpečné uloženie vizitiek alebo podobných kariet
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu notebooku, tabletu a podobne.
Zosilnené rukoväte
Praktické rukoväte s vystuženou látkou pre pohodlie pri nosení
Vodoodpudzujúci
Vodoodpudivý materiál na ochranu pred vlhkosťou, nečistotami a škrabancami
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Žiadny dizajn/motív |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Business To Go |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 29 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 37.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Hmotnosť | 320 g |
| Vnútorná šírka | 28 cm |
| Vnútorná výška | 36.5 cm |
| Vnútorná hĺbka | 2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Zips |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktická taška na prenášanie a zavesenie na notebooky pre bezpečné uloženie zariadení aj príslušenstva, ideálna na rýchle presuny, cesty na stretnutia a pod.
- Noste ako štýlovú kabelku s akcentom alebo tašku na notebook s rukoväťami
- Ľahko udržiavateľná taška na notebook s horným materiálom z neoprénu
- Moderné ochranné púzdro s príjemným pocitom
- Stabilný zips
- Vhodné pre notebooky a tablety
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na laptop "Business To Go"
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
