CD Box náhradný obal na 1 CD, prieh¾adný/èierny, 10 ks
00044746
Navrhnuté na uloženie jedného CD
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | CD |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyrol (PS) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Priehľadná |
| Farba | Čierna-priehľadná |
| Farba | Čierna Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 14 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.04 cm |
| Rozmer - výška | 12.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Náhradný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- Navrhnuté na uloženie jedného CD
- Ideálna náhrada za poškodené alebo rozbité originálne púzdra
Rozsah dodávky
- 10 plastových obalov na CD
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
