CD-/DVD-/Blu-ray púzdro "Felt" 48, sivé
00095676
Peňaženka na ukladanie CD/DVD/Blu-ray diskov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | CD, DVD, Blu-ray disky |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plsť |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Medium | CD 31-50 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Felt |
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Série | Felt |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 14.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 27.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Taška |
| Max. kapacita | 48 |
Ďalšie informácie o produkte
- Peňaženka na ukladanie CD/DVD/Blu-ray diskov
- Vyrobené z filcového materiálu, ktorý taške dodáva trendy vzhľad_x000D_
- Dá sa zatvoriť pomocou elastického pásika
Rozsah dodávky
- 1 "Felt" obal na CD/DVD/Blu-ray
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
