CD/DVD-ochranné obaly 50
00033809
Ideálne na ochranu CD/DVD bez klasického plastového obalu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | CD DVD |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vnútorná šírka | 12.2 cm |
| Vnútorná výška | 12.4 cm |
| Rozmer - šírka | 12.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.03 cm |
| Rozmer - výška | 12.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ochranný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na ochranu CD/DVD bez klasického plastového obalu
- Mimoriadne úsporné na mieste
Rozsah dodávky
- 50 ochranných obalov na CD/DVD
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review