CD-ROM stojan 20
00048402
Stojan na CD-ROM môžeš rozšíriť horizontálne aj vertikálne až na 20 CD-ROMov.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Medium | CD-ROM |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Série | Rack 20 |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 28.9 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12.5 cm |
| Rozmer - výška | 15.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Regál |
| Max. kapacita (ks) | 20 |
Ďalšie informácie o produkte
- Stojan na CD-ROM môžeš rozšíriť horizontálne aj vertikálne až na 20 CD-ROMov.
- Vhodné na zavesenie na stenu
- Ľahká montáž
- Možno rozšíriť horizontálne aj vertikálne
Rozsah dodávky
- 1 stojan na CD-ROM 20
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review