Cestovný budík "A50", čierny
00186329
Tento budík so zvyšujúcou sa rýchlosťou zvonenia ti zabezpečí, že ti neunikne žiadne dobrodružstvo na tvojich cestách. Nepotrebuje žiadny zdroj energie, pretože funguje na batérie, a jeho zvyšujúca sa rýchlosť zvonenia ti pomôže využiť deň naplno.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fluorescenčné ruky
Fluorescenčné hodinové a minútové ručičky uľahčujú čítanie času v tme
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba ciferníka | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 66 g |
| Rozmer - šírka | 5.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 5.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálny budík na cestovanie
- Cestovné hodiny s analógovými hodinovými/minútovými/sekundovými ručičkami
- Biele ciferník s arabskými číslicami
- Podsvietenie
Funkcia budíka:
- Dá sa nastaviť jeden čas budenia
- Funkcia odloženia budíka (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 cestovné hodiny "A50"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Druhá ručička nie je fluorescenčná.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
