Cestovný budík "A50", strieborný
00186328
Tento budík so zvyšujúcou sa rýchlosťou zvonenia ti zabezpečí, že ti neunikne žiadne dobrodružstvo na tvojich cestách. Nepotrebuje žiadny zdroj energie, pretože funguje na batérie, a jeho zvyšujúca sa rýchlosť zvonenia ti pomôže využiť deň naplno.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fluorescenčné ruky
Fluorescenčné hodinové a minútové ručičky uľahčujú čítanie času v tme
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Farba ciferníka | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 66 g |
| Rozmer - šírka | 5.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 5.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálny budík na cestovanie
- Cestovné hodiny s analógovými hodinovými/minútovými/sekundovými ručičkami
- Biele ciferník s arabskými číslicami
- Podsvietenie
Funkcia budíka:
- Dá sa nastaviť jeden čas budenia
- Funkcia odloženia budíka (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 cestovné hodiny "A50"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Druhá ručička nie je fluorescenčná.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbové práce zver odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj produkt výhradne na účely, na ktoré je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Používaj tento výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže viesť k úniku alebo výbuchu batérií.
- Používaj výhradne batérie typu, ktorý je uvedený. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vždy vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Neukladaj batérie do skratového stavu.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nenechávaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj na to, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
