Cestovný zásuvkový adaptér do južné Afriky, 3-pól.
00223440
Umožňuje pripojenie elektrických zariadení v krajinách so zásuvkovými systémami Južnej Afriky
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Destinácia | Nepal Botswana Lesotho Macao Mozambik Namíbia Srí Lanka Južná Afrika Svazijsko |
| Krajina pôvodu | Luxemburg Ukrajina Albánsko Etiópia Afghanistan Alžírsko Arménsko Aruba Azerbajdžan Bhután Bosna-Hercegovina Bulharsko Estónsko Faerské ostrovy Fínsko Gruzínsko Grónsko Guinea Indonézia Irán Island Jordánsko Kapverdy Kazachstan Kirgizsko Komory Južná Kórea Lotyšsko Libéria Litva Macao Macedónsko Mozambik Mjanmarsko (Barma) Nová Kaledónia Holandské Antily Holandsko Niger Nórsko Portugalsko Rumunsko Rusko Saudská Arábia Švédsko Slovinsko Surinam Tadžikistan Tajsko Čad Turkmenistan Maďarsko Uruguay Uzbekistan Bielorusko Moldavsko Srbsko a Čierna Hora Východný Timor-Ste Azory Baleárske ostrovy Kanárske ostrovy Egypt Chorvátsko Rakúsko Nemecko Monaco Madeira Andorra Grécko Taliansko Španielsko Turecko Laos |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 250 V |
| Vstupné napätie od | 230 V |
| Max. zaťaženie | 4000 W |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerný prúd | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 5.5 cm |
| Rozmer - šírka | 7.5 cm |
| Rozmer - výška | 5.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ zásuvky | Typ F, CEE 7/4 (Nemecko) |
Ďalšie informácie o produkte
- Umožňuje pripojenie elektrických zariadení v krajinách so zásuvkovými systémami Južnej Afriky
- Kompaktný cestovný adaptér pre cestovateľov z Európy
- Zástrčka (16A/250V) môže byť použitá v Južnej Afrike
- Na pripojenie elektrických zariadení s 2- a 3-pinovou zástrčkou s uzemňovacím kontaktom, kontúrových alebo eurozástrčiek
- Na použitie so zemnenými aj nezemnenými zariadeniami, ako sú fotoaparáty, holiace strojčeky a nabíjačky na smartfóny, vhodné aj pre výkonné zariadenia ako notebooky a cestovné sušiče vlasov
- Vhodné pre vstupné napätie od 100V do 250V
- Na použitie so zásuvkami typu M
- Pre zariadenia so zástrčkou typu C a F
Rozsah dodávky
- 1 cestovný adaptér
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Nedochádza k žiadnej transformácii elektrického napätia ani zmene frekvencie siete. Pred pripojením zariadenia do zásuvky skontroluj jeho kompatibilitu. Produkt je určený iba na dočasné použitie a nie je navrhnutý na prevádzku s inými adaptérmi.
Nie si si istý, či je adaptér vhodný pre tvoju destináciu? Asistent Travelplugs na webovej stránke Hama ti pomôže nájsť správnu zástrčku.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky záruky.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Uchovávaj obal na bezpečnom mieste, aby si sa k nemu mohol v prípade potreby vrátiť. Obsahuje dôležité informácie.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické zariadenia povolené.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Neprepájaj zariadenia za sebou.
- Nevkladaj zástrčky do zástrčkových zariadení.
- Len na dočasné použitie.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review