Chladiaci stojan NTB Aluminium, naklápací, 2 ventilátory, tichý, modré LED
00126807
Keď sa oteplí, nielenže sa začneš potiť ty, ale aj tvoj notebook. Chladič na laptop ti prinesie príjemné osvieženie. Je tiež jednoduchý na používanie, pretože si ho môžeš nastaviť do správneho uhla pre seba. Teraz ti už chýba len ľadovo studený kokteil!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Hliníkový povrch
Elegantný a robustný hliníkový povrch
Protišmykové nohy
Protišmykové nožičky pre stabilnú polohu, ktoré zároveň chránia stopu pred škrabancami
Nastaviteľný uhol náklonu
Flexibilne nastaviteľný vertikálny uhol náklonu, ideálny pre ergonomickú prácu na notebooku počas sedenia aj státia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 34 cm do 40 cm (13,3"-15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Hliník |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Režim osvetlenia | Stála farba |
| Energia | |
|---|---|
| Odber prúdu USB | 480 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba LED | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 760 g |
| Dĺžka kábla | 50 cm |
| Priemer ventilátora | 12.5 cm |
| Rozmer - šírka | 37 cm |
| Rozmer - hĺbka | 27 cm |
| Rozmer - výška | 3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové Výškovo nastaviteľné |
| Hlasitosť | 25 dBA |
| Počet ventilátorov | 2 |
| Ďalšie funkcie | Vetrák |
| Max. zaťaženie | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktická podložka pod notebook na chladenie tvojho notebooku a ideálne odvádzanie tepla s nastaviteľným uhlom náklonu pre pohodlné používanie notebooku na stole alebo pracovisku
- Dva ventilátory s modrými LED: optický prvok vďaka zabudovanému LED osvetleniu
- Stabilný odkladací povrch zabraňuje prehrievaniu notebooku na chladiči, pretože ventilačné otvory nie sú zablokované
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevné uchytenie notebooku na stole
- 5-stupňové nastavenie náklonu: ako stojan na notebook ventilátor podporuje ergonomické držanie tela a sedenie vďaka individuálnemu zdvihnutiu notebooku
- Vysúvacie zarážky zabraňujú posúvaniu notebooku
- Jednoduché zapojenie: externý ventilátor pre notebook je napájaný cez USB-A rozhranie
- Chladiaca podložka je ekonomická na prevádzku: s nízkou spotrebou energie batéria notebooku nie je výrazne zaťažená
- Notebookový chladič pracuje ticho: takmer nepočuteľný hluk ventilátora počas chladenia
- Odporúčané pre notebooky s uhlopriečkou max. 40 cm (15,6"): vhodné pre veľkosti 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všetky medzi tým až do 15,6"
Rozsah dodávky
- 1 chladič na notebook z hliníka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review