Chladič na notebook "Slim", ultratenký, tichý, ľahký, do 40 cm (15,6"), čierny
00126808
Chceš mať chladnejší notebook? Potom je tento chladič na notebook ideálne riešenie. Vyniká obzvlášť nízkou hlučnosťou a udrží tvoj notebook na správnej teplote bez prehrievania. Získaj tento skvelý doplnok ešte dnes a zostaň v pohode s Hama.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Protišmykové nohy
Protišmykové nožičky pre stabilnú polohu, ktoré zároveň chránia stopu pred škrabancami
Ultra-tenký dizajn
Ultra-tenký dizajn: najmä ľahký a štíhly ventilátor, ideálna podložka na notebook pre prácu nezávislú od miesta
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 34 cm do 40 cm (13,3"-15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Režim osvetlenia | Stála farba |
| Energia | |
|---|---|
| Odber prúdu USB | 392 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba LED | Červená |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 480 g |
| Dĺžka kábla | 50 cm |
| Priemer ventilátora | 15 cm |
| Rozmer - šírka | 34 cm |
| Rozmer - hĺbka | 23.5 cm |
| Rozmer - výška | 3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Nekĺzavé, protišmykové |
| Hlasitosť | 23 dBA |
| Počet ventilátorov | 1 |
| Ďalšie funkcie | Vetrák |
| Max. zaťaženie | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktická podložka pod notebook na chladenie tvojho notebooku a ideálny spôsob, ako odvádzať teplo, aby si mohol pohodlne používať notebook na stole alebo na pracovisku
- Ventilátor s červenými LED: vizuálny prvok vrátane LED osvetlenia
- Stabilný odkladací povrch zabraňuje prehrievaniu notebooku na chladiči, pretože ventilačné otvory nie sú zablokované
- Protišmykové gumové podložky na spodnej strane zabezpečujú pevné uchopenie notebooku na stole
- Jednoduché zapojenie: externý ventilátor pre notebook je napájaný cez USB-A rozhranie
- Chladiaca podložka je úsporná: s nízkou spotrebou energie batéria notebooku nie je výrazne zaťažená
- Notebookový chladič pracuje ticho: takmer nepočuteľný hluk ventilátora počas chladenia notebooku
- Odporúčané pre notebooky s veľkosťou displeja max. 40 cm (15,6"): vhodné pre 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všetky veľkosti medzi nimi až do 15,6"
Rozsah dodávky
- 1 "Slim" chladič na notebook
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review