Čistiaca kefka na ihly gramofónových platní
00181420
Aby gramofón nezanechal na LP žiadne nepríjemné stopy, mal by sa vždy dobre starať. Najmä ihla by mala byť udržiavaná bez prachu a chĺpkov, aby na platni nevznikli žiadne škrabance a aby sa plný zvuk dostal až k tvojim ušiam.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Karbon |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Medium | LP |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 0 mm |
| Rozmer - hĺbka | 0 mm |
| Rozmer - výška | 0 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre efektívne a jemné čistenie hrotov gramofónov
- Vrátane 20 ml čistiacej kvapaliny
Rozsah dodávky
- 1 čistiaca kefa
- 20 ml čistiacej kvapaliny
Informácie o nebezpečných látkach
Nebezpečenstvo
Upozornenia na nebezpečenstvo:
- H226 - Horľavá kvapalina a pary
- H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí
- H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty
Bezpečnostné pokyny:
- P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku
- P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí
- P103 - Pred použitím si prečítajte etiketu
- P261 - Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/ hmly/pár/aerosólov
- P271 - Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore
- P305+P351+P338 - IF IN EYES: Rinse cautiously with water for several minutes. Remove contact lenses if present and easy to do. Continue rinsing
- P501a - Dispose of contents/container in accordance with local/regional/national/international regulations
Kód UFI: 3NM2-H073-X00N-W2M5
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review