Čítačka kariet OTG, USB-A, micro USB, USB 2.0
00200130
Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu alebo smartfónu k pamäťovým kartám SD / microSD, pre priamu výmenu dát v oboch smeroch
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Pamäťové karty do 2 TB
Čítačka SD a microSD kariet podporuje pamäťové karty až do 2TB
Vysokorýchlostný prenos dát
Vysokorýchlostný prenos dát až do 480 Mbps
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 12 g |
| Rozmer - šírka | 19.05 mm |
| Rozmer - hĺbka | 10.99 mm |
| Rozmer - výška | 73.6 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Micro SD SD karta |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, tabletu alebo smartfónu k pamäťovým kartám SD / microSD, pre priamu výmenu dát v oboch smeroch
- Čítačka kariet na čítanie a zapisovanie vložených pamäťových kariet
- Univerzálne použitie pre statické aj mobilné zariadenia vďaka kombinácii USB-A konektora a micro-USB konektora
- Plug & Play, nie je potrebná manuálna inštalácia softvéru ani ovládačov
- Napájanie cez USB
Rozsah dodávky
- USB čítačka kariet
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7 a MAC OS 10.x
- Smartfóny a tablety s Androidom od verzie 4.0 a micro-USB rozhraním, ktoré podporujú Host/OTG
Poznámky pre spotrebiteľov
Nikdy nepoužívaj obe zásuvky súčasne. Pre bezproblémovú prevádzku používaj iba karty vo formáte FAT32/exFAT. Skontroluj informácie o produkte od príslušného výrobcu, aby si zistil, či je tvoje zariadenie schopné OTG.
Návod na použitie čítačky kariet nájdeš na www.hama.com pod číslom článku 00200130.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
