Čítačka kariet USB 3.0, SD/micro SD, antracitová
00124194
Čítačka kariet USB-3.0 na čítanie a zapisovanie SD a micro-SD pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 15 g |
| Rozmer - šírka | 72 mm |
| Rozmer - hĺbka | 10 mm |
| Rozmer - výška | 28.5 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Micro SD SD karta |
Ďalšie informácie o produkte
- Čítačka kariet USB-3.0 na čítanie a zapisovanie SD a micro-SD pamäťových kariet
- LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave pripojenia
- Podpora USB 3.0 (5 Gbit/s), USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)
- Riešenie s 2 slotmi a priamym USB pripojením (nie je potrebný USB kábel)
- Ideálne pre mobilné použitie
Pamäťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- MicroSD/microSDHC/microSDXC
Rozsah dodávky
- 1 čítačka kariet USB 3.0
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 10/8/7/XP a MAC OS 9.x alebo novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review