Čítačka kariet USB 3.0 SD/microSD, strieborná
00123900
USB 3.0 čítačka kariet na čítanie a zápis na pamäťové karty SD a microSD
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Kovové puzdro
Kvalitné a robustné kovové puzdro
Kompatibilné s UHS-I
Umožňuje rýchly prenos dát medzi kartou a PC v kombinácii s SD/microSD kartou s podporou UHS-I
Kopírovanie z jednej karty na druhú
Umožňuje priamu výmenu dát z jednej pamäťovej karty na druhú
LED indikátor funkcie
LED indikátor funkcie poskytuje informácie o stave pripojenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 45 g |
| Rozmer - šírka | 68.1 mm |
| Rozmer - hĺbka | 22.7 mm |
| Rozmer - výška | 12 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externá čítačka kariet |
| Pamäťová karta, typ 1 | microSDXC micro-SDHC SDHC karta SDXC karta Micro SD MultiMediaCard SD karta |
Ďalšie informácie o produkte
- USB 3.0 čítačka kariet na čítanie a zápis na pamäťové karty SD a microSD
- Podporuje USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbps
- Spätná kompatibilita s USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s)
Pamäťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- microSD/microSDHC/microSDXC
Rozsah dodávky
- 1 USB 3.0 čítačka kariet
- Návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP alebo Mac OS 9.x alebo novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Môže čítačka kariet čítať aj SIM karty pre mobilné telefóny?
Žiadna z našich čítačiek kariet nedokáže čítať SIM karty pre mobilné telefóny alebo smartfóny.
Existuje nejaký limit, koľko GB môže čítať SD karta pre čítačku kariet?
Štandardná SD karta má maximálnu kapacitu 2 GB, SDHC karta (HC = vysoká kapacita) má kapacitu viac ako 2 GB a maximálne 32 GB, SDXC karta (XC = extrémna kapacita) má kapacitu viac ako 32 GB až po maximálne 2048 GB. Čítačky kariet preto musia byť kompatibilné so SDHC alebo SDXC, aby mohli čítať SD karty s kapacitou vyššou ako 2 GB.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review