DAB/DAB+ izbová anténa, aktívna
00121652
Táto vnútorná anténa zabezpečuje neobmedzený svetový príjem rádia. Či už samba alebo energická dychová hudba – DAB a DAB+ to umožňujú.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
On/off switch
Samostatný vypínač na sieťovom kábli pre úsporu energie
Napájanie
Dodatočný zdroj napájania pre napájanie
Amplification: 30dB
Zosilnenie signálu o 30 dcB
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Izbová anténa |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 1452 - 1492 MHz 174 - 240 MHz |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Externý napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka koax. káblu | 1.5 m |
| Rozmer - dĺžka | 6 cm |
| Rozmer - šírka | 6 cm |
| Rozmer - výška | 31 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zosilnenie | 30 dB |
| Montáž | Samostatne stojace |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre príjem digitálneho rádia (DAB, DAB+)
- Moderná, kompaktná a kvalitná vnútorná anténa
- S funkciou FM
- Pre pásmo III a L
- Obsahuje kábel dlhý 1,4 m s F-konektorom
- Napájací zdroj 220-240V/50Hz
- Frekvenčný rozsah: 87,5-108 MHz (UKW), 174-240 MHz (pásmo III), 1452-1492 MHz (pásmo L)
- Zosilnenie: 30 dB (pásmo III), 15 dB (pásmo L)
Rozsah dodávky
- 1 vnútorná anténa DAB/DAB+
- 1 napájací zdroj
- 1 koaxiálny kábel
- 1 adaptér DAB/FM
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, neskomerčné domáce použitie.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Deti by mali byť pod dohľadom, aby sa s produktom bezpečne nehrali.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Používaj tento výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nekláňaj a nepritláčaj kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Okamžite zlikviduj obalový materiál podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Nebezpečenstvo elektrického úrazu
- Neotváraj produkt a neprevádzkuj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver do rúk kvalifikovaného odborníka.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review