Ďalekohľad, 10x50 Prisma
00002804
Porro hranolové ďalekohľady s vysoko kvalitnou sklenenou optikou a BK7 optickým sklom pre prvotriedny obraz aj v extrémnych situáciách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Povrchová úprava šošovky "Blue Coated"
Povrchová úprava objektívu "Blue Laated" zabraňuje odrazom a tým zaručuje jasný obraz, najmä pri protisvetle a za súmraku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Prisma |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer šošovky | 50 mm |
| Hmotnosť | 830 g |
| Rozmer - dĺžka | 19.8 cm |
| Rozmer - šírka | 6.3 cm |
| Rozmer - výška | 17 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Vyztuženie | Guma |
| Prevedenie | Ďalekohľad pre šport a voľný čas |
| Výstupná šošovka | 5 mm |
| Dizajn | Porro |
| Fokussierung | Centrálny ostriaci mechanizmus |
| Zušľachtenie šošovky | Povrchová úprava |
| Near Point | 10 m |
| Zorné pole / 1000m | 101 m |
| Faktor zväčšenia | 10x |
Ďalšie informácie o produkte
- Porro hranolové ďalekohľady s vysoko kvalitnou sklenenou optikou a BK7 optickým sklom pre prvotriedny obraz aj v extrémnych situáciách
- Mäkký povrch tela pre ochranu proti nárazom a optimálny úchop, preto ideálny na cestovanie, šport a voľný čas
- Vďaka otočným očným mušľám vhodné aj pre nositeľov okuliarov
- Kompenzuje až +/-3 dioptrie, takže poskytuje jasný obraz pre nositeľov okuliarov
- Rýchle a jednoduché zaostrovanie vďaka veľkému zaostrovaciemu koliesku
- Závit 1/4" (6,4 mm) umožňuje pripojenie statívu (obsahuje kryt závitu)
Rozsah dodávky
- 1 pár ďalekohľadov
- 1 puzdro na uskladnenie
- 1 popruh na prenášanie
- 1 čistiaca handrička
- 1 kryt šošovky
- Návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Korekciu dioptrií je možné nastaviť na pravej strane. Ľavé okuliare sa nedajú otáčať.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Neumiestňuj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby si s produktom nehrali.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Upozornenie – silné slnečné svetlo
- Nikdy sa nepozeraj ďalekohľadom priamo do slnka alebo iných silných svetelných zdrojov! Pri určitých nastaveniach zaostrenia pôsobí ďalekohľad ako zväčšovacie sklo. Môžeš si tým nenávratne poškodiť oči až do oslepnutia!
- Nikdy nenechávaj ďalekohľad na priamom slnku! V dôsledku vyššie popísaného efektu zväčšovacieho skla hrozí nebezpečenstvo požiaru!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
