Ďalekohľad "Vision", 8x21, hranol typu Dach, BK7, s ostriacim kolieskom
00002810
Kompaktné ďalekohľady s strešným hranolom, vybavené vysoko kvalitnými sklenenými šošovkami a optickým sklom s BK7 hranolmi – prvotriedna obrazová kvalita aj v extrémnych situáciách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Vision |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer šošovky | 21 mm |
| Hmotnosť | 165 g |
| Rozmer - dĺžka | 10 cm |
| Rozmer - šírka | 3.4 cm |
| Rozmer - výška | 9.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Vyztuženie | Guma |
| Prevedenie | Kompaktné ďalekohľady |
| Výstupná šošovka | 2.62 mm |
| Dizajn | Pogumovaný |
| Fokussierung | Centrálny ostriaci mechanizmus |
| Zušľachtenie šošovky | Povrchová úprava |
| Near Point | 3 m |
| Zorné pole / 1000m | 122 m |
| Faktor zväčšenia | 8x |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktné ďalekohľady s strešným hranolom, vybavené vysoko kvalitnými sklenenými šošovkami a optickým sklom s BK7 hranolmi – prvotriedna obrazová kvalita aj v extrémnych situáciách
- 8-násobné zväčšenie: zachytí detaily aj z veľkej vzdialenosti, napríklad pri pozorovaní prírody
- 21 mm objektív: vynikajúca svetelnosť a rozlíšenie aj pri slabom osvetlení
- BK7 hranoly pre jasný, čistý a prirodzený obraz
- Ďalekohľady s strešným hranolom: úsporná konštrukcia, štíhly a priamy dizajn, pohodlné držanie – ideálne na túry a iné vonkajšie aktivity
- Mäkký povrch pre odolnosť proti nárazom a optimálny úchop, ideálne na cestovanie, šport a voľný čas
- Nasúvacie očnice: vhodné aj pre nositeľov okuliarov
- Dioptrická korekcia až do +/- 3 pre ostrý a čistý obraz pre nositeľov okuliarov
- Veľké zaostrovacie koliesko: rýchle a pohodlné zaostrovanie
- Súčasťou je puzdro a nosný popruh: ľahké a pohodlné na prenášanie
Rozsah dodávky
- 1 ďalekohľad „Vision“
- 1 skladovacie vrecko
- 1 nosný popruh
- 1 čistiaca handrička
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Neumiestňuj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby si s produktom nehrali.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Upozornenie – silné slnečné svetlo
- Nikdy sa nepozeraj ďalekohľadom priamo do slnka alebo iných silných svetelných zdrojov! Pri určitých nastaveniach zaostrenia pôsobí ďalekohľad ako zväčšovacie sklo. Môžeš si tým nenávratne poškodiť oči až do oslepnutia!
- Nikdy nenechávaj ďalekohľad na priamom slnku! V dôsledku vyššie popísaného efektu zväčšovacieho skla hrozí nebezpečenstvo požiaru!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
