DCF rádiom riadené nástenné hodiny "Menorca", analógové, Ø 25 cm, biele
00222241
Hodiny na diaľkové ovládanie s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čísla |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Biela |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 25 cm |
| Hmotnosť | 405 g |
| Rozmer - šírka | 25 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 25 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Hodiny na diaľkové ovládanie s analógovým zobrazením času
- Moderný dekoratívny prvok do domácnosti
- Biele ciferník s arabskými číslicami
- ručičky hodín, minút a sekúnd
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny DCF rádio „Menorca“
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review