DCF rádiovo riadené nástenné hodiny "Java", Ø 35 cm, strieborné
00185877
Rádiobudík s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Kov |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čísla |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Strieborná |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 35 cm |
| Hmotnosť | 773 g |
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 35 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Rádiobudík s analógovým zobrazením času
- Extra veľký biely ciferník s arabskými číslicami
- Hodinová, minútová a sekundová ručička
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny s rádiovým signálom DCF „Java“
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nesúťažné použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické výrobky zakázané.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neumiestňuj produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a podobne. Elektronické zariadenia aj rámy okien negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Určite drž deti od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
Varovanie – Batérie
- Určite dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si pokyny na správny výber batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadenia, na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (pokiaľ nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nevyhadzuj batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nenechaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review