DCF rádiovo riadené nástenné hodiny "Teneriffa", Ø 30 cm, čierne
00185871
Rádiobudík s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Extra veľké časové zobrazenie
Vďaka extra veľkému časovému displeju na prvý pohľad viete, koľko je hodín
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Čierna-biela |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Čierna |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 30 cm |
| Hmotnosť | 665 g |
| Rozmer - šírka | 30 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5.2 cm |
| Rozmer - výška | 30 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) |
Ďalšie informácie o produkte
- Rádiobudík s analógovým zobrazením času
- Veľký biely ciferník s arabskými číslicami
- ručičky na hodiny, minúty a sekundy
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny Tenerife s rádiovým signálom DCF
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia aj okenné rámy negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a v prípade poškodenia ho ďalej nepoužívaj.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie - Batérie
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich správne. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií, ktoré sú uvedené v návode na použitie zariadenia, na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií aj kontakty v zariadení.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa dlhší čas nepoužívajú (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Neukracuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Ihneď odstráň a zlikviduj vybitú batériu zo zariadenia.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby sa batérie s poškodeným obalom nedostali do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
