Detské nástenné hodiny "Easy Learning", priemer 30 cm, nehlučné
00186395
kremenné hodiny s analóg. zobrazením času vo veselom detskom dizajne
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba ciferníka | Viacfarebný |
| Farba krytu | Biela |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 30 cm |
| Hmotnosť | 595 g |
| Rozmer - šírka | 30 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 30 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- kremenné hodiny s analóg. zobrazením času vo veselom detskom dizajne
- Pomáha deťom naučiť sa ukazovať čas
- Veľký ciferník s arabskými číslicami
- Hodinová, minútová a sekundová ručička
- Ideálne do detských izieb
Rozsah dodávky
- 1 detské nástenné hodiny "Easy Learning"
- 1 batéria (AA Mignon)
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Vďaka dobiehajúcej sekundovej ručičke nie je počuť zvuk tikania, hodinový strojček je mierne počuť ako tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepokúšaj sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetku údržbu zver do rúk kvalifikovaného personálu.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické zariadenia zakázané.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Drž deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
Varovanie – batérie
- Vždy dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže viesť k úniku alebo výbuchu batérií.
- Používaj iba akumulátory (alebo batérie), ktoré zodpovedajú uvedenému typu.
- Pred vložením batérií očisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré sa nebudú dlhšie používať (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nevyhadzuj batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a správne zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review