Digitálne hodiny "Ischia", DCF, teplota, stolové/nástenné, čierne
00222214
Rádio hodiny s digitálnym zobrazením času, kalendárom a zobrazením teploty v interiéri
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Fázy mesiaca
Zobrazenie fáz mesiaca pre príslušný deň – od nového mesiaca po ubúdajúceho mesiaca
Rozkladací stojan
Môžu byť tiež použité ako stolové hodiny vďaka rozkladaciemu stojanu
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Teplomer
Zobrazenie vnútornej teploty
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Plast |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čísla |
| Farba krytu | Strieborná Čierna |
| Ukazovateľ sekúnd | Displej |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 24.5 cm |
| Hmotnosť | 409 g |
| Rozmer - šírka | 24.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 24.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny Stolné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné Stojanček na postavenie |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Ďalšie funkcie | Dátum Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Zobrazenie fázy mesiaca Teplomer (+0°C až +50°C) Nastavenie časového pásma |
Ďalšie informácie o produkte
- Rádio hodiny s digitálnym zobrazením času, kalendárom a zobrazením teploty v interiéri
- Zobrazenie v hodinách, minútach a sekundách
- Možnosť zavesenia na stenu
Funkcia hodín / kalendára:
- Čas je možné prepínať medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie kalendára (deň, mesiac, deň v týždni)
- Zobrazenie dňa v týždni (6 jazykov: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina)
Teplomer:
- Merací rozsah v interiéri: 0 °C - 50 °C
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny Ischia s DCF rádiovým signálom
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt na miestach, kde nie sú elektronické zariadenia povolené.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa platných miestnych predpisov.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – batérie
- Určite dodržuj správnu polaritu (značky + a -) batérií a vlož ich správne. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie typu uvedeného v návode na použitie. Uchovaj si pokyny na správny výber batérií pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nevhadzuj batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Vyber a okamžite zlikviduj vybitú batériu z výrobku.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review