Digitálne kúpeľňové hodiny "Cyprus", prísavka, na státie/zavesenie, biele
00185893
Vždy maj aj v kúpeľni prehľad o čase: kúpeľňové hodiny s rôznymi možnosťami umiestnenia, odpočítavací časovač a zobrazenie času, dátumu, teploty a vlhkosti vzduchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Podľa IPX4 je odolný proti striekaniu
Odolný proti striekaniu podľa IPX4 na ochranu pred vlhkosťou a nečistotami
Hygrometer
Zobrazenie vlhkosti pre interiér
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Upevnenie pomocou prísavky
Upevnenie bez vŕtania pomocou prísavky pre hladké steny, ako sú dlaždice
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Plast |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba ciferníka | Šedá |
| Farba krytu | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 165 g |
| Rozmer - šírka | 11 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 11 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné Odolné voči striekajúcej vode Prísavky Stojanček na postavenie |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Ďalšie funkcie | Dátum Indikátor kapacity batérií (základňa) Teplomer (+0°C až +50°C) Vlhkomer (20% až 95%) Countdown |
Ďalšie informácie o produkte
- Vždy maj aj v kúpeľni prehľad o čase: kúpeľňové hodiny s rôznymi možnosťami umiestnenia, odpočítavací časovač a zobrazenie času, dátumu, teploty a vlhkosti vzduchu
- Možnosť umiestnenia na rôznych miestach vďaka rôznym spôsobom pripevnenia: prísavka, stojan, otvor na zavesenie
- Monitoruj úroveň vlhkosti v kúpeľni, aby si predišiel plesniam
- Zobrazenie kapacity batérie: indikátor nízkej batérie
Funkcia hodín / kalendára:
- Čas sa dá prepínať medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac)
Odpočítavací časovač:
- Dá sa nastaviť od 1 do 99 minút
- Jednoduché ovládanie cez predné tlačidlá
Teplomer:
- Zobrazenie teploty miestnosti od 0° do +50°C
- Možnosť prepnutia medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Vlhkomer:
- Zobrazenie vlhkosti prostredia od 20 do 95 %
Rozsah dodávky
- 1 kúpeľňové hodiny "Cyprus"
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš akékoľvek nároky na záruku.
- Určite drž deti mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Ihneď zlikviduj obalový materiál podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nevystavuj produkt inej vlhkosti ako tej, ktorá je v kúpeľni.
- Nikdy nevystavuj produkt priamemu kontaktu s vodou.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review