Digitálne rádio "DIR10", DAB+/internetrádio/Bluetooth® RX/aplikácia
00054257
Digitálne a internetové rádio s príjmom DAB/DAB+ a FM a Bluetooth
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Rádiový budík
Začnite deň svojou obľúbenou stanicou a dvoma pamäťovými slotmi na budík: nastavte si na oba časy budíka, či by mal byť budík aktívny len raz, denne, počas pracovných dní alebo cez víkendy
2 tlačidlá priameho výberu obľúbených staníc
S dvoma tlačidlami priameho výberu môžete uložiť svoje obľúbené stanice a vyvolať ich priamo bez vyhľadávania
Farebné zobrazenie
Jasný upútač: 2,4" farebný displej uľahčuje obsluhu a poskytuje prehľad o digitálnom rádiu, internetovom rádiu a FM (FM)
Celosvetová poslucháčska radosť
Celosvetové potešenie z počúvania priamo cez internet
Najlepší príjem na dvoch frekvenciách
Vďaka dvojpásmovej frekvencii 2,4 GHz a 5 GHz internetové rádio vždy vysiela a prijíma na najlepšej dostupnej frekvencii
Používateľsky prívetivé s rotačným ovládaním
Pre tých, ktorí chcú rádio počúvať bez námahy: rotačné ovládanie pre intuitívne ovládanie
Smart rádio
Digitálne a internetové rádio na príjem audio signálov cez FM, DAB/DAB+, internetové rádio, Bluetooth a sieťové zdroje
DAB/DAB+
Najmodernejšie potešenie z počúvania: bez hluku a digitálne s DAB/DAB+
Bluetooth na streamovanie
Vďaka Bluetooth prijímaču (RX) môžete jednoducho streamovať hudbu zo smartfónu, tabletu, notebooku a PC priamo do zariadenia
Diaľkové ovládanie cez aplikáciu
Podporuje aplikáciu OKTIV: Ovládajte svoje zariadenia z pohodlia pohovky, ukladajte si obľúbený obsah a vyberajte hudbu, podcasty alebo rádio priamo na smartfóne alebo tablete – všetko v jednej aplikácii
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Stolné rádio |
| Typ produktu | Internetové rádio |
| Výrobca platformy | Frontier Smart |
| Model platformy | Venice X |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Napätie akumulátoru | 0 V |
| Výstupný výkon (RMS) | 6 W |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| Príjem | DAB DAB+ Internetové rádio Bluetooth FM |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Externý napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 855 g |
| Dĺžka sieťového káblu | 180 cm |
| Rozmer - šírka | 23.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8 cm |
| Rozmer - výška | 12.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Druh a pôvod dreva | Druh dreva a pôvod neznámy |
| Reproduktor | Stereo |
| Sieťové a streamovacie vlastnosti | Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie UNDOK |
| Ovládač | App (aplikácia) Otočný ovládač |
| Ďalšie funkcie | Farebný displej Tlačidlá priamej voľby |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálne a internetové rádio s príjmom DAB/DAB+ a FM a Bluetooth
FM/DAB/DAB+
- Počúvanie bez šumu s rozsiahlym výberom staníc DAB+
- 30 pamäťových miest pre obľúbené lokálne stanice pre FM a DAB/DAB+
Internetové rádio
- Globálny príjem viac ako 20 000 rádiových staníc a približne 10 000 podcastov – bez zapnutého počítača
- 30 pamäťových miest pre obľúbené internetové rádiové stanice
- Aktualizácie osobných streamov
Pripojenia
- Napájanie zo siete
- Aux-in (3,5 mm)
- Výstup na slúchadlá
Konektivita
- Bezdrôtové pripojenie vďaka technológii IEEE 802.11 b/g/n wireless LAN
- WiFi 2,4 GHz (b/g/n) / 5 GHz (a/n)
- Bluetooth prijímač (RX): trieda 1, A2DP/AVRC
Technické informácie
- Napájanie 100 - 240 V pre celosvetové použitie s adaptérmi podľa krajiny
- 2,4" displej (farebný TFT)
- Stereo reproduktor 2x3W (rms)
Ostatné
- Dve pamäťové miesta pre budíky
Podporované jazyky: angličtina, nemčina, dánčina, holandčina, fínčina, francúzština, taliančina, nórčina, poľština, portugalčina, španielčina, švédčina, turečtina, čeština, slovenčina
Rozsah dodávky
- 1 digitálne rádio "DIR10"
- 1 napájací zdroj
- 1 rýchly návod na použitie (viacjazyčný)
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Áno |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Pre internetové rádio budeš potrebovať širokopásmový prístup na internet cez WLAN
Poznámky pre spotrebiteľov
DAB/DAB+
Rozšírenie DAB/DAB+ prebieha v mnohých krajinách. Viac informácií o aktuálnom stave zavádzania nájdeš na internete alebo v špecializovanom obchode. Približný prehľad globálneho rozširovania siete nájdeš na www.worlddab.org
Ovládanie cez smartfón alebo tablet s aplikáciou „OKTIV“
Pre ovládanie cez aplikáciu OKTIV musia byť všetky zariadenia v rovnakej sieti.
Aplikácia OKTIV je k dispozícii zdarma v Google Playstore a Apple App Store pre smartfóny a tablety.
Bluetooth streaming
Bluetooth streaming je možný takmer so všetkými smartfónmi a tabletmi, ktoré majú Bluetooth modul.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Určite drž deti od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky záruky.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Používaj produkt len za miernych klimatických podmienok.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbové práce prenechaj odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review