Digitálne rádio "DIR1570CBT", DAB+/internetrádio/CD/Bluetooth® RX/aplikácia
00054253
Digitálne a internetové rádio s príjmom DAB/DAB+ a FM, CD/MP3 prehrávač a Bluetooth
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bluetooth streamovanie
Bluetooth streamovanie pre bezdrôtový prenos dát zo smartfónu alebo tabletu
DAB/DAB+/FM (FM)
Najmodernejšie potešenie z počúvania: bez hluku a digitálne s DAB/DAB+, ale aj s bežným FM príjmom
CD zásuvka
So zásuvkou na CD nebude vaša zbierka CD zabudnutá
Rádiový budík
Začnite deň svojou obľúbenou stanicou a dvoma pamäťovými slotmi na budík: nastavte si na oba časy budíka, či by mal byť budík aktívny len raz, denne, počas pracovných dní alebo cez víkendy
USB port
USB port typu A na prehrávanie z externých dátových nosičov, napr. USB kľúč, MP3 prehrávač
2 tlačidlá priameho výberu obľúbených staníc
S dvoma tlačidlami priameho výberu môžete uložiť svoje obľúbené stanice a vyvolať ich priamo bez vyhľadávania
Celosvetová poslucháčska radosť
Celosvetové potešenie z počúvania priamo cez internet
Najlepší príjem na dvoch frekvenciách
Vďaka dvojpásmovej frekvencii 2,4 GHz a 5 GHz internetové rádio vždy vysiela a prijíma na najlepšej dostupnej frekvencii
Používateľsky prívetivé s rotačným ovládaním
Pre tých, ktorí chcú rádio počúvať bez námahy: rotačné ovládanie pre intuitívne ovládanie
DAB/DAB+
Najmodernejšie potešenie z počúvania: bez hluku a digitálne s DAB/DAB+
Bluetooth na streamovanie
Vďaka Bluetooth prijímaču (RX) môžete jednoducho streamovať hudbu zo smartfónu, tabletu, notebooku a PC priamo do zariadenia
Smart rádio
Digitálne a internetové rádio na príjem audio signálov cez FM, DAB/DAB+, internetové rádio, CD a Bluetooth
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | CD rádio Kuchynské rádio Stolné rádio |
| Typ produktu | Kompaktný systém |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupný výkon (RMS) | 10 W |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| Príjem | DAB DAB+ Internetové rádio Bluetooth FM |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Interný napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá Čierna |
| Farba | Šedá Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 2850 g |
| Dĺžka sieťového káblu | 146 cm |
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - hĺbka | 22 cm |
| Rozmer - výška | 12.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Reproduktor | Stereo |
| Ovládač | App (aplikácia) Otočný ovládač |
| Ďalšie funkcie | Časovač Budík Podpora CD |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálne a internetové rádio s príjmom DAB/DAB+ a FM, CD/MP3 prehrávač a Bluetooth
FM/DAB/DAB+
- Počúvanie bez šumu s rozsiahlym výberom staníc DAB+
- 30 pamäťových miest pre obľúbené lokálne stanice pre FM a DAB/DAB+
Internetové rádio
- Globálny príjem viac ako 20 000 rádiových staníc a približne 10 000 podcastov – bez zapnutého PC
- 30 pamäťových miest pre obľúbené internetové rádiové stanice
- Aktualizácie osobných streamov
CD mechanika (CDDA/MP3/WAV/WMA)
Pripojenia
- Sieťové pripojenie
- USB-A (funkcia prehrávania)
- Aux-in (3,5 mm)
- Výstup na slúchadlá
Konektivita
- Bezdrôtové pripojenie vďaka technológii IEEE 802.11 b/g/n bezdrôtovej LAN
- WiFi 2,4 GHz (b/g/n)/5 GHz (a/n)
- Bluetooth prijímač (RX): trieda 1, A2DP/AVRC
Technické informácie
- Sieťové napájanie 100 - 240 V pre celosvetové použitie s adaptérmi špecifickými pre jednotlivé krajiny
- 2,4" displej (farebný TFT)
- Stereo reproduktory 2x5W (rms)
Rôzne
- Dve pamäťové miesta pre budík
Rozsah dodávky
- 1 digitálne rádio "DIR1570CBT"
- 1 rýchly návod na použitie (viacjazyčný)
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Áno |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Pre internetové rádio budeš potrebovať širokopásmový prístup na internet cez WLAN.
Poznámky pre spotrebiteľov
DAB/DAB+
Rozšírenie DAB/DAB+ prebieha v mnohých krajinách. Viac informácií o aktuálnom stave zavádzania nájdeš na internete alebo v špecializovanom obchode. Približný prehľad globálnej expanzie siete nájdeš na www.worlddab.org
Ovládanie cez smartfón alebo tablet s aplikáciou „UNDOK“
Pre ovládanie cez aplikáciu UNDOK musia byť všetky zariadenia v rovnakej sieti.
Aplikácia UNDOK je k dispozícii zadarmo v Google Playstore a Apple App Store pre smartfóny a tablety.
Bluetooth streaming
Bluetooth streaming je možný takmer so všetkými smartfónmi a tabletmi, ktoré majú Bluetooth modul.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Tento produkt, ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestne platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Neurob na zariadení žiadne úpravy. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Neprevádzkuj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Produkt je určený iba na použitie v interiéri.
- Produkt smie byť napájaný len zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč a nepritláčaj kábel.
- Pri odpojovaní kábla ťahaj vždy priamo za zástrčku, nikdy za kábel.
Varovanie – laser
- Nezazeraj priamo do laserového lúča! Zatvor oči a odvráť hlavu, ak by laserový lúč mohol zasiahnuť tvoje oči.
- Nezazeraj na laserový lúč cez optické prístroje!
- V tomto produkte je zabudovaný laser triedy 1 pre koncového užívateľa podľa EN50689:2021.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver do rúk kvalifikovaného odborníka.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

