Digitálne rádio DR1560CBT DAB/DAB+/FM/CD/Bluetooth/Rx
00054254
Digitálne rádio s príjmom DAB/DAB+ a FM, CD/MP3 prehrávačom a Bluetooth
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DAB/DAB+/FM (FM)
Najmodernejšie potešenie z počúvania: bez hluku a digitálne s DAB/DAB+, ale aj s bežným FM príjmom
CD zásuvka
So zásuvkou na CD nebude vaša zbierka CD zabudnutá
Rádiový budík
Začnite deň svojou obľúbenou stanicou a dvoma pamäťovými slotmi na budík: nastavte si na oba časy budíka, či by mal byť budík aktívny len raz, denne, počas pracovných dní alebo cez víkendy
USB port
USB port typu A na prehrávanie z externých dátových nosičov, napr. USB kľúč, MP3 prehrávač
2 tlačidlá priameho výberu obľúbených staníc
S dvoma tlačidlami priameho výberu môžete uložiť svoje obľúbené stanice a vyvolať ich priamo bez vyhľadávania
Používateľsky prívetivé s rotačným ovládaním
Pre tých, ktorí chcú rádio počúvať bez námahy: rotačné ovládanie pre intuitívne ovládanie
DAB/DAB+
Najmodernejšie potešenie z počúvania: bez hluku a digitálne s DAB/DAB+
Bluetooth na streamovanie
Vďaka Bluetooth prijímaču (RX) môžete jednoducho streamovať hudbu zo smartfónu, tabletu, notebooku a PC priamo do zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | CD rádio Kuchynské rádio Stolné rádio |
| Typ produktu | Kompaktný systém |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupný výkon (RMS) | 10 W |
| Bluetooth verzia | 5.0 |
| Príjem | DAB DAB+ Bluetooth FM |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Interný napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Šedá Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 2800 g |
| Dĺžka sieťového káblu | 146 cm |
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - hĺbka | 22 cm |
| Rozmer - výška | 12.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Reproduktor | Stereo |
| Ovládač | Otočný ovládač |
| Ďalšie funkcie | Časovač Budík Podpora CD |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálne rádio s príjmom DAB/DAB+ a FM, CD/MP3 prehrávačom a Bluetooth
FM/DAB/DAB+
- Počúvanie bez šumu s rozsiahlym výberom staníc DAB+
- 30 pamäťových miest pre obľúbené lokálne stanice pre FM a DAB/DAB+
CD mechanika (CDDA/MP3/WAV/WMA)
Pripojenia
- Napájanie zo siete
- USB-A (funkcia prehrávania)
- Aux-in (3,5 mm)
- Výstup na slúchadlá
Pripojiteľnosť
- Bluetooth prijímač (RX): trieda 1, A2DP/AVRC
Technické informácie
- Napájanie 100 - 240 V pre celosvetové použitie s adaptérom podľa krajiny
- 2,4" displej (farebný TFT)
- Stereo reproduktor 2x5W (rms)
Rôzne
- Dve pamäťové miesta pre budík
Rozsah dodávky
- 1 digitálne rádio "DR1560CBT"
- 1 rýchly štartovací návod (viacjazyčný)
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Áno |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Poznámky pre spotrebiteľov
DAB/DAB+
Rozšírenie DAB/DAB+ prebieha v mnohých krajinách. Viac informácií o aktuálnom stave zavádzania nájdeš na internete alebo v špecializovanom obchode. Približný prehľad globálneho rozširovania siete nájdeš na www.worlddab.org
Bluetooth streaming
Bluetooth streaming je možný takmer so všetkými smartfónmi a tabletmi, ktoré majú Bluetooth modul.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí riziko udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Produkt používaj výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Produkt používaj len za miernych klimatických podmienok.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Produkt smie byť napájaný len zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
- Všetky káble ukladaj tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nekláňaj ani nešúchaj kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
Varovanie – Laser
- Nezazeraj priamo do laserového lúča! Zatvor oči a odvráť hlavu, ak by laserový lúč zasiahnu tvoje oči.
- Nelúšti laserový lúč priamo cez optické prístroje!
- V tomto produkte je zabudovaný laser triedy 1 pre koncového používateľa podľa EN50689:2021.
Varovanie
- Vysoký akustický tlak!
- Hrozí riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, vyhýbaj sa dlhodobému počúvaniu pri vysokých hlasitostiach.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoké hlasitosti môžu – aj pri krátkom čase – spôsobiť poškodenie sluchu.
- Používanie produktu znižuje tvoju schopnosť vnímať okolité zvuky. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zverte odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review