Digitálny budík "Bali" s ukazovateľom teploty, nočným režimom, čierny
00185896
Budík s digitálnym zobrazením času, času budenia, teploty a dátumu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Upozornenie na pracovný deň
Nastavenie časov budíkov ako pracovného dňa, ktorý je aktívny od pondelka do piatku
Extra veľké časové zobrazenie
Vďaka extra veľkému časovému displeju na prvý pohľad viete, koľko je hodín
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Teplomer
Zobrazenie vnútornej teploty
Nočný režim
Nočný režim so zníženým jasom: nastaviteľný čas s príjemne stmievaným a antireflexným displejom
Nastavte hlasitosť
Úprava hlasitosti podľa individuálnych potrieb: tri možné úrovne – ticho, normálne, hlasno
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Kábel |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 277 g |
| Rozmer - šírka | 18 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.6 cm |
| Rozmer - výška | 8.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 2 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Možnosť nastavenia | Časové pásmo |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Teplomer (10°C až +50°C) |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík s digitálnym zobrazením času, času budenia, teploty a dátumu
- Moderné, matné puzdro s takmer bezrámovým, čistým displejom
- Dva režimy zobrazenia: neustále zobrazovanie vybraného parametra alebo automatická zmena medzi časom, dátumom a teplotou
- Bočné tlačidlá pre jednoduché ovládanie
- Displej s tromi úrovňami jasu: vysoký, stredný, nízky (v USB režime)
Čas / kalendár / budík:
- Čas je možné prepínať medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac)
- Jeden programovateľný čas budíka
- Funkcia odloženia budíka (snooze)
Teplomer:
- Rozsah teplôt: -10° až +50°C
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Rozsah dodávky
- 1 budík "Bali"
- 1 USB kábel
- 1 USB adaptér
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo priamo.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické zariadenia povolené.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Neumiestňuj produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nedopusti, aby produkt spadol alebo bol vystavený prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu žiadnymi úpravami. Stratíš tým všetky záruky.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Všetky káble polož tak, aby nepredstavovali riziko potknutia.
- Nekláňaj ani nepritláčaj kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy nie za kábel.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Varovanie - Batérie
- Dôsledne dodržiavaj správnu polaritu (+ a - označenie) batérií a vkladaj ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie typu uvedeného v návode. Ulož si pokyny na správny výber batérií pre neskoršie použitie. Pred vložením batérií očisti kontakty batérií aj kontakty vo výrobku.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhšie nepoužívaš (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Nez krát batérie.
- Nevybíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ ich únik do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj podľa predpisov.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Nebezpečenstvo elektrického zásahu
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, kábel adaptéra alebo sieťový kábel poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review