Digitálny budík "Ibiza", farebný displej, USB nabíjanie, modrý
00222209
Budík s digitálnym zobrazením času, dátumu a času budenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Funkcia USB nabíjania
USB port s napájacím zdrojom 1 A na nabíjanie mobilných zariadení
Extra veľké časové zobrazenie
Vďaka extra veľkému časovému displeju na prvý pohľad viete, koľko je hodín
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Nastavte hlasitosť
Úprava hlasitosti podľa individuálnych potrieb: tri možné úrovne – ticho, normálne, hlasno
Viacfarebný displej
Nastavte individuálne farby zobrazenia: vyberte si z rôznych farieb písma alebo farebných prechodov podľa nálady alebo preferencií
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria Kábel |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac |
| Farebný odtieň | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Viacfarebný Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 150 g |
| Rozmer - šírka | 15 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 7.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) USB-A nabíjací zásuvka |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík s digitálnym zobrazením času, dátumu a času budenia
- So snooze funkciou
- Displej so 4 úrovňami jasu: vysoký, stredný, nízky, vypnutý (v USB režime)
- Viacfarebný displej so 4 rôznymi jednobarevnými farbami (biela, modrá, zelená, červená) a 3 rôznymi farebnými prechodmi
- Nastaviteľná hlasitosť (tichá, normálna, hlasná)
Funkcia času / kalendára / budíka:
- Čas sa dá prepínať medzi 12 a 24 hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac/rok)
- Jeden programovateľný čas budíka
- Funkcia snooze
Rozsah dodávky
- 1 budík "Ibiza"
- 1 USB kábel
- 1 USB adaptér
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické produkty zakázané.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a podobne. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Všetky káble ulož tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekláň ani nepritláčaj kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj priamo za zástrčku, nikdy nie za kábel.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Nebezpečenstvo elektrického úrazu
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Varovanie – Batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich správne. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne akumulátory (alebo batérie) zodpovedajúce uvedenému typu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a kontakty v zariadení.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Neukracuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtajte batérie a nenechávaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj podľa platných predpisov.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
