Digitálny budík "Kos", LCD, biely
00222205
Kompaktný, praktický, spoľahlivý: Budík s funkciou odloženia a teplomerom je ideálny doma, ale aj ako cestovný budík na cestách. A vďaka zobrazeniu dátumu budeš vždy v obraze, aj na dovolenke alebo služobných cestách.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Dotykový senzor
Dotykový senzor na pohodlnú aktiváciu funkcie odloženia spánku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2032 |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac |
| Farebný odtieň | Biela |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 44 g |
| Rozmer - šírka | 7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.3 cm |
| Rozmer - výška | 5.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Možnosť nastavenia | Časové pásmo |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -5°C až 50°C |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Teplomer (0°C až +50°C) (32°F až 122°F) |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktný budík s digitálnym zobrazením času, dátumu a teploty
- Jasný displej s veľkým indikátorom času
- Symbol poskytuje informácie o nízkej kapacite batérie
- Praktická veľkosť, preto ideálny ako cestovný budík
Čas / kalendár / funkcia budíka:
- Čas je možné prepínať medzi 12-hodinovým a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac)
- Jeden programovateľný čas budíka
- Funkcia odloženia: pozastaví budík na 5 minút
Teplomer:
- Zobrazuje vnútornú teplotu, prepínateľné medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Rozsah dodávky
- 1 budík "Kos"
- 1 batéria CR2032
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v priestoroch, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Drž deti vždy od obalového materiálu ďalej, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Upozornenie – Batérie / gombíkové články
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich podľa toho. Pri nesprávnom použití hrozí riziko úniku alebo explózie batérií.
- Používaj len batérie typu uvedeného v návode. Ulož si informácie o správnom výbere batérií pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie. · Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj batérie ani gombíkové články, hrozí riziko popálenín spôsobených nebezpečnými látkami.
- Ak sa viečko batérií nedá bezpečne zatvoriť, výrobok nepoužívaj a drž ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové články. Ak sa gombíkový článok prehltne, môže do 2 hodín spôsobiť vážne vnútorné popáleniny a viesť k smrti.
- Ak máš podozrenie, že niekto prehltol gombíkový článok alebo sa nachádza v niektorej časti tela, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Drž nové i použité gombíkové články mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review