Digitálny teplomer a vlhkomer "Borneo", do interiéru, čierny
00185890
Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnútorného klimatu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Index komfortu pre vlhkosť
Index komfortu pre vlhkosť s displejom "príliš suché - optimálne - príliš vlhké" pre zdravé vnútorné podnebie
4 Symboly Predpoveď počasia
Predpoveď počasia so 4 ikonami: slnečno, mierne zamračené, zamračené, daždivé
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2032 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.2 cm |
| Rozmer - výška | 8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Presný teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Messbereich | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Funkcia driemania (Snooze) Pamäť údajov Predpoveď počasia Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnútorného klimatu
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Pamäť na max./min. údaje o teplote
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania času medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni
- Zobrazenie budíka
- Funkcia odloženia budíka (snooze)
Vlhkomer:
- Zobrazenie trendu vlhkosti vzduchu
- Na postavenie, ideálny na sledovanie klímy v izbách, detských izbách a obývačkach, ale aj v zimných záhradách a skleníkoch
Rozsah dodávky
- 1 teplomer a vlhkomer "Borneo"
- 1 batéria CR2032
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neskomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbové práce zver do rúk odborníkov.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Neupravuj produkt. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
Varovanie - Batérie
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie uvedeného typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti batériové kontakty a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré dlhšie nepoužívaš (ak nie sú určené na pohotovostné použitie).
- Nezkratuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj a nedovoľ batériám uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nejedz batérie ani gombíkové články, hrozí popálenie nebezpečnými látkami.
- Ak sa kryt batérií nedá bezpečne zatvoriť, nepoužívaj produkt a drž ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môže dôjsť k vážnym vnútorným popáleninám už do 2 hodín a môže to viesť k smrti.
- Ak si myslíš, že niekto prehltol gombíkovú batériu alebo ju má v tele, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Uchovávaj nové aj použité gombíkové batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
