Digitálny teplomer a vlhkomer "Paros", do interiéru, biely
00185892
Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnútorného klimatu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Index komfortu pre vlhkosť
Index komfortu pre vlhkosť s displejom "príliš suché - optimálne - príliš vlhké" pre zdravé vnútorné podnebie
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Dátum |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -10°C až +50°C |
| Presnosť merania | 1 % |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -10°C až +50°C |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Hodiny Vlhkomer |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu, času a vnútorného klimatu
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej teploty
- Možnosť prepnutia medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Čas / kalendár / budík:
- Čas možno prepínať medzi 12 a 24 hodinovým formátom
- Dátum
- Na položenie na povrch alebo zavesenie, ideálne na sledovanie klímy v izbách, detských izbách a obývačkach, ale aj v zimných záhradách a skleníkoch
Rozsah dodávky
- 1 teplomer a vlhkomer "Paros"
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie na komerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie
- Dôsledne dodržiavaj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže viesť k úniku alebo výbuchu batérií.
- Používaj len batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie zariadenia na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa nepoužívajú dlhší čas (pokiaľ nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review