Drevená galéria KIRUNA, 10x15/15x15/13x18/15x20 cm, biela/béžová
00100767
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela Dubová |
| Série | Kiruna |
| Farba | Béžová Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozmer - šírka | 36.2 cm |
| Veľkosť obrázku 2 | 15 x 15 |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Veľkosť obrázku 3 | 13 x 18 |
| Veľkosť obrázku 4 | 15 x 20 |
| Rozmer - výška | 33 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátov obrázkov | 1 |
| Počet formátov obrázkov 2 | 1 |
| Počet formátov obrázkov 3 | 1 |
| Počet formátov obrázkov 4 | 1 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétová fotogaléria-rám |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Moderná galéria rámov na portréty v 100% FSC kvalite pre 4 fotografie
- 1x formát 10x15, 1x formát 15x15, 1x formát 13x18, 1x formát 15x20 cm
- Dizajn v populárnom škandinávskom štýle
- Na zavesenie
- Najkrajšie spomienky dekoratívne zhromaždené na jednom mieste
- Fotky, pohľadnice a pod. je možné rýchlo meniť vďaka klipom
Rozsah dodávky
- 1 portrétna galéria rámov "Kiruna"
- 4 klipy
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review