Drevená portrétová galéria KALMAR, 2x 10x15 cm, 3x 13x18 cm, biela/béžová
00114655
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela Dubová |
| Série | Kalmar |
| Farba | Béžová Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Rozmer - šírka | 50.5 cm |
| Veľkosť obrázku 2 | 10 x 15 |
| Rozmer - hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmer - výška | 36 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátov obrázkov | 3 |
| Počet formátov obrázkov 2 | 2 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétová fotogaléria-rám |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Moderná galéria na portrétne fotografie v 100 % FSC kvalite pre 5 fotiek
- 2 v rozmere 10x15 cm a 3 v rozmere 13x18 cm
- Dizajn v populárnom škandinávskom štýle
- Na zavesenie
- Najkrajšie spomienky dekoratívne zhromaždené na jednom mieste
- Fotky, pohľadnice a pod. sa dajú rýchlo meniť vďaka klipsniam
Rozsah dodávky
- 1 "Kalmar" galéria na portrétne rámy
- 2 klipy
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review