Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Dubová |
| Farba | Dubová |
| Série | Arizona |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 18 x 24 |
| Šírka lišty cca. | 15 mm |
| Výška lišty cca. | 20 |
| Max. hrúbka pasparty | Nevhodné pre paspartu |
| Profile without Glass Distance | 10 mm |
| Formát rámu | 29,7 x 42 |
| Rozmer - šírka | 31.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 44.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Zavesenie Háky so zvýšenou nosnosťou |
| Druh skla | Umelecké sklo |
| Typ rámu | Drevený rám |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokokvalitný MDF rám v drevenom vzhľade, kvalita FSC 100 %
- Profil v tvare krabice
- Ideálny pre dokumenty a obrázky formátu DIN A3
- Presné spoje
- So sklenenou polystyrénovou výplňou
- S kovaním na zavesenie v portrétnom aj krajinnom formáte
Rozsah dodávky
- 1 drevený rám "Arizona"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review