Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Prírodný |
| Farba | Prírodný |
| Série | Rise |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 7 x 10 |
| Šírka lišty cca. | 18 mm |
| Výška lišty cca. | 18 |
| Max. hrúbka pasparty | 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 12 mm |
| Formát rámu | 10 x 15 |
| Rozmer - šírka | 12.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
| Rozmer - výška | 17.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Postavenie Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Drevený rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Nadčasový rám z pravého dreva v 100 % kvalite FSC
- Profil so sklonom dovnútra
- S vystupujúcim vnútorným a vonkajším okrajom
- Obsahuje vložku s odnímateľnou vnútornou časťou. Môže sa použiť ako pasparta
- Presné pílky v rohoch
- Leštené kvalitné sklo
- S stolovým stojanom a závesným úchytom na portrétne aj krajinné zobrazenie
Rozsah dodávky
- 1 drevený rám "Rise"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
