Držiak kamery "Malý" pre akčnú kameru, pre tyče/rúry s priemerom 1,6 – 4 cm
00004561
Držiak na akčné kamery, napr. GoPro, na pripevnenie na tyče pre rýchle zábery pri lyžovaní, horskej cyklistike, trekingu a podobných aktivitách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Protišmykový gumený povlak
Protišmykovú gumovú vrstvu na vnútornej strane pre pevný úchop
Trojcestné otočné rameno
Výnimočné vyhliadky: Tri skrutky umožňujú rôzne montážne uhly s konzolou – nakláňanie a otáčanie vertikálne a horizontálne – takže akcia je skutočne v centre pozornosti
Zmení akúkoľvek tyč na statív
Bezpečne pripevnené: Pripevnite akčnú kameru na rúry, tyče atď. – pre zaručené výnimočné zábery
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Akčná kamera |
| Variant | Naklápací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 71 g |
| Max. rozsah upevnenia | 4 cm |
| Min. plocha na upevnenie | 1.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Držiak na trubku |
| Doplnkové vlastnosti | Nastaviteľná veľkosť |
Ďalšie informácie o produkte
- Držiak na akčné kamery, napr. GoPro, na pripevnenie na tyče pre rýchle zábery pri lyžovaní, horskej cyklistike, trekingu a podobných aktivitách
- Vďaka držiaku pre GoPro a iné akčné kamery je kamera pevne pripevnená – ideálne na prichytenie na riadidlá, tyče, lyžiarske palice a podobne.
- Robustná konštrukcia zabraňuje šmýkaniu a minimalizuje vibrácie a kývanie kamery.
- Vhodné pre tyče alebo rúry s priemerom od 1,6 do 4,0 cm.
Rozsah dodávky
- 1 držiak na kameru
- 1 trojcestné otočné rameno
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review