Držiak mobilu do auta "Easy Snap", ventilácia, otočný, univerzálny
00201509
Jednoducho vlož: môžeš svoj smartfón jednou rukou zacvaknúť a upevniť v tomto držiaku na mobilný telefón do ventilačného systému – presne tam, kde chceš. Telefón môžeš otáčať podľa ľubovôle a zostane na mieste aj pri otočení o 360°.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
360° otáčateľný
Optimálna orientácia: zariadenie sa dá otočiť o 360° vďaka guľovému čapu a je nastaviteľné v uhle sklonu, ideálne pre portrétny alebo krajinný formát
Vhodné pre každý smartfón
Vhodné pre akýkoľvek smartfón s alebo bez obalu či ochranného obalu
Pohyblivý svorkový držiak
Prispôsobuje sa: jednoduchá a individuálna adaptácia na zariadenie vďaka pohyblivému upínaciemu držiaku
Ovládanie jednou rukou
Zariadenie je možné pohodlne vložiť do držiaka jednou rukou a automaticky sa zatvorí držiak svorky
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 8.5 cm |
| Šírka zariadenia | 5.5 cm |
| Hmotnosť | 55 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak do auta |
| Upevnenie | Svorky / Čeľuste |
| Max. nosnosť | 0.25 kg |
| Montáž | Upevnenie pomocou prísavky |
Ďalšie informácie o produkte
- Držiak na bezpečné pripevnenie smartfónu na mriežku auta
- Držiak na telefón do auta je kompatibilný so smartfónmi s šírkou 5,5 - 8,5 cm
- Prístup k nabíjaciemu portu smartfónu zostáva voľný, takže zariadenie môžeš počas jazdy aj nabíjať
- Telefón je možné otáčať podľa želania, napríklad pre horizontálnu navigáciu na smartfóne
- Zmenou uhla náklonu je vždy možný najlepší pohľad na displej, napríklad aj na slnku
- Držiak na smartfón sa pripevňuje na ventilátor bez lepenia alebo vŕtania, takže pasuje takmer do každého auta a môžeš ho jednoducho odstrániť, keď je to potrebné
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny držiak na smartfón
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
