Držiak na AirTag na bicykel, extra tenký, 8 x 4,1 x 1,1 cm, čierny
00185834
Bezpečný, štíhly a nenápadný držiak AirTagu na pripevnenie AirTagu na bicykel: ideálny ako vyhľadávač bicykla a na ochranu proti krádeži
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 3.1 cm |
| Hĺbka zariadenia do | 0.8 cm |
| Hĺbka zariadenia od | 0 cm |
| Hmotnosť | 26 g |
| Rozmer - dĺžka | 8.2 cm |
| Max. rozsah upevnenia | 0 cm |
| Min. plocha na upevnenie | 0 cm |
| Rozmer - šírka | 3.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1 cm |
| Rozmer - výška | 1.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak na bicykel |
| Upevnenie | Skrutkovacie pripevnenie |
| Max. nosnosť | 0 kg |
| Montáž | Skrutkovacie pripevnenie |
Ďalšie informácie o produkte
- Bezpečný, štíhly a nenápadný držiak AirTagu na pripevnenie AirTagu na bicykel: ideálny ako vyhľadávač bicykla a na ochranu proti krádeži
- Extra plochý dizajn: ideálne miesto na ukrytie AirTagu, vhodné prakticky pre všetky rámiky bicyklov
- Dá sa kombinovať s bežným zámkom alebo držiakmi na fľaše
- Kompatibilné s akýmkoľvek bicyklom so štandardným uchytením (64 mm) pre držiaky na fľaše
- Možnosť zníženia inštalácie pre obzvlášť nízku nadstavbu (v závislosti od rámu)
- Vysielač Apple AirTag možno nenápadne umiestniť na rám bicykla v držiaku: tak rýchlo nájdeš svoj bicykel alebo elektrobicykel na parkovisku alebo v prípade krádeže
- Prichyť vysielač rýchlo a jednoducho do držiaka AirTagu
- Vlož AirTag, prepoj ho s iOS aplikáciou „Find My“ a získaj prístup k polohe bicykla
- Súčasťou balenia sú skrutky a imbusový kľúč
Rozsah dodávky
- 1 držiak na bicykel pre AirTag
- Montážne príslušenstvo
Poznámky pre spotrebiteľov
AirTag nie je súčasťou dodávky.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review