Držiak na diaľkový ovládač "Agent", čierny
00221097
Univerzálny držiak na diaľkové ovládače pre prehľadné a upratané uloženie diaľkových ovládačov, mobilov, ovládačov, pier, okuliarov a podobne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Max. počet ovládačov | 6 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 13.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12 cm |
| Rozmer - výška | 8.8 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálny držiak na diaľkové ovládače pre prehľadné a upratané uloženie diaľkových ovládačov, mobilov, ovládačov, pier, okuliarov a podobne.
- Ľahký prístup ku každému predmetu vďaka otočnému podstavcu
- Môže sa použiť aj na iné účely (napr. v kúpeľni na kozmetické produkty a pod.)
- Skvele poslúži aj ako organizér na stôl
- 5 priehradiek pre až 6 diaľkových ovládačov
Rozsah dodávky
- 1 držiak na diaľkový ovládač "Agent"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






