Držiak na diaľkový ovládač "Major", čierny
00221098
Univerzálny držiak na diaľkové ovládače pre prehľadné a upratané uloženie diaľkových ovládačov, mobilov, ovládačov, pier, okuliarov a podobne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Max. počet ovládačov | 4 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitácia kože |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 19.5 cm |
| Rozmer - výška | 11 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálny držiak na diaľkové ovládače pre prehľadné a upratané uloženie diaľkových ovládačov, mobilov, ovládačov, pier, okuliarov a podobne.
- Pre až 4 diaľkové ovládače
- Môže byť tiež skvele použitý ako organizér na stôl
Rozsah dodávky
- 1 držiak na diaľkový ovládač "Major"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






