Držiak na káble, samolepiaci, 2 kusy, biely
00221015
Žiadne viac káblové špagety: s organizérom na káble sú káble a zástrčky rýchlo a jednoducho dostupné
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Self-adhesive organiser
3M adhesive tape on the back for mounting e.g. on the back of equipment, desks, etc.
Anti-slip material
Special design and non-slip material ensure secure grip of loose cables
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Termoplastická guma (TPR) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 6.5 cm |
| Rozmer - šírka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak káblov |
Ďalšie informácie o produkte
- Žiadne viac káblové špagety: s organizérom na káble sú káble a zástrčky rýchlo a jednoducho dostupné
- Rýchle a jednoduché usporiadanie káblov: jednoducho prevleč zástrčku cez otvor v držiaku na viac káblov a káble zostanú na mieste
- Samolepiaci držiak na káble je ideálny na stôl, nočný stolík alebo do auta
- všade tam, kde by mali byť káble dobre usporiadané
- Nabíjacie káble na smartfóny, notebooky alebo slúchadlá máš vždy poruke
Rozsah dodávky
- 2 držiaky na káble
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review