Držiak na monitor s plynovou pružinou, výškový, otočný, 17"–35"
00220906
Správna stolička a stôl vytvárajú podmienky pre ergonomickejšie pracovné prostredie. Nezabudni ani na rameno na monitor, ktoré ti umožní mať počítač vo správnej výške. Podporuje prácu šetrnú k chrbtici a ergonomické držanie tela. Zlepši svoj pracovný komfort s ramenom na monitor od Hama.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Integrovaná správa káblov
Pre uprataný dizajn pracoviska: Systém správy káblov vedie monitorovací kábel pekne za obrazovku – tým sa predchádza neporiadku a šetrí miesto, navyše vedenie káblov chráni kábel pred pretrhnutím kábla vďaka úľave od napätia
Plne kĺbový držiak monitora
Pre ergonomické pracovisko: Tento držiak monitora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám a polohe sedenia – či už nekonečne nastaviteľný výškovo, otáčavý, nakláňavý, vysúvateľný alebo v portrétnom či horizontálnom formáte, takto funguje ergonómia v kancelárii a domácej kancelárii
Height adjustment with gas spring
Height adjustment with just one action: the high-performance gas spring allow the height of any monitor, including heavy ones, to be adjusted with ease - perfect for desk sharing
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou a 10-ročnou zárukou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Pohodlné upevnenie svorky zhora
Rýchla a nekomplikovaná montáž stola: Držiak monitora je okamžite pripevnený k stolu pomocou upínacej skrutky – jednoducho ho pripevnite k stolu zhora a utiahnite
Odnímateľná doska VESA
Jednoduchá montáž obrazovky: najprv naskrutkujte dosku VESA na monitor, potom na držiak obrazovky, hotovo
Upínanie alebo vŕtanie
Upínacia konzola bez vŕtania alebo pevná s montážou s vŕtaním: Vďaka rôznym upevňovacím materiálom si zariadenie nájde perfektné miesto kdekoľvek – s vŕtaním alebo bez vŕtania, máte na výber
360° otáčanie
Rotácia celej obrazovky: Otočenie o 360° pre optimálnu orientáciu, ideálne pre šírkový i výškový formát pri špeciálnych softvérových požiadavkách – jednoducho otočte monitor podľa úlohy, programu a pohodlia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 89 cm (35") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 43,18 cm (17") |
| Pre hrúbku pracovnej dosky | 4.5 cm |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Série | Dynamic Flex |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky | 89 cm (35") |
| Max. veľkosť monitora | 89 cm |
| VESA štandard | 100 x 100 75 x 75 |
| Rozmer - šírka | 8.25 cm |
| Rozmer - hĺbka | 46.9 cm |
| Rozmer - výška | 65.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Rameno pre LCD monitor Rameno na monitor |
| Ergonómia | Výškovo nastaviteľné pomocou plynovej pružiny |
| Max. záťaž jedného ramena | 15 kg |
| Štandard upevnenia monitoru | VESA vrátane adaptérovej doštičky |
| Náklon - | 45 ° |
| Náklon + | 45 ° |
| Rotácia | 360 ° |
| Max. zaťaženie | 15 kg |
| Rozsah otáčania | 180 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- More ergonomics, comfort and space at the desk: with the fully mobile monitor stand, the position of your screen-based workstation adapts to you, not the other way round - for an ergonomic posture with less neck and back pain
- Work, game and surf while protecting your back: inexpensively and ergonomically retrofit your desk, making it ideal for hours-long gaming sessions too
- For the installation of a TFT/LCD/LED monitor with a screen diagonal of 43 to 89 cm (17" to 35")
- Whether it be the office or gaming, flat or curved: also suitable for curved monitors
- Compatible with screens with the following VESA standards: 75 x 75, 100 x 100
- Stepless height adjustment up to 54.3 cm
- Up to +/- 45° continuous tilt
- Monitor arm pivotable up to 180° at 3 joints
- The monitor arms can be extended up to 42.3 cm
- For clamping to table tops with a thickness of 1.5 to 4.5 cm
- Supplied foam for the clamp holder protects your desk from scratches and traces of wear
Rozsah dodávky
- 1 držiak na monitor
- Montážne príslušenstvo
- 1 penová podložka
- 1 návod na inštaláciu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
