Držiak na prísavku pre akčné kamery, univerzálny, autostativ, 3D, ⌀ 90 mm
00004560
Prísavný trojnožka pre pevný úchop v nezvyčajných polohách: pomocou držiaka s prísavkou pripevnite akčné kamery, GoPro, palubné kamery a digitálne fotoaparáty na hladké steny, stropy alebo čelné sklá auta – pre skvelé zábery a flexibilné perspektívy
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3D guľová hlava
3D guľová hlava s funkciou otáčania a nakláňania o 360°: Stojan s prísavkou s plnou pohyblivosťou pre dokonalé vyrovnanie vo všetkých uhloch
Môže byť použitý flexibilne
Prísavka na hladké povrchy: Pripevnite kameru Action Cam stabilne, napríklad vo vnútri a mimo vozidla, na prilbu alebo nádrž na motocykel, na okno, na stôl alebo na vonkajšie povrchy - ideálne pre akčné videá, sociálne médiá, vlogy alebo výukové programy
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Foto/Video Akčná kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 180 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 11 cm |
| Min. výška | 5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Prísavací stojan |
| Segmenty nôh | 1-dielne |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D panoramatická hlava |
| Max. zaťaženie | 300 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Prísavný trojnožka pre pevný úchop v nezvyčajných polohách: pomocou držiaka s prísavkou pripevnite akčné kamery, GoPro, palubné kamery a digitálne fotoaparáty na hladké steny, stropy alebo čelné sklá auta – pre skvelé zábery a flexibilné perspektívy
- Guľová hlava umožňuje dokonalú orientáciu pre natáčanie v portrétnom a krajinnom formáte
- Vhodné pre všetky akčné kamery s GoPro-kompatibilným systémom uchytenia
- Prísavkový statív pre rôzne typy kamier: vhodný pre všetky akčné kamery, kamerky do auta a digitálne kamery so závitom ¼"
- Nastaviteľná dĺžka závitu, preto univerzálne použitie
- Natáčaj počas jazdy s držiakom na prísavku: môže sa použiť aj ako statív do auta
- Priemer prísavky: 90 mm
- Výška prísavkového statívu: 130 mm
Rozsah dodávky
- 1 držiak s prísavkou
Poznámky pre spotrebiteľov
Vzhľadom na rôznu hĺbku závitov na statívoch fotoaparátov a akčných kamier bol vyvinutý prísavný statív, aby sa dĺžka závitu dala nastaviť. Najprv preto úplne naskrutkuj plastový disk až na spodok. Na závitovom kolíku uvidíš kovový disk so závitom, ktorým môžeš nastaviť požadovanú dĺžku závitu. Keď máš dĺžku závitu nastavenú, naskrutkuj plastový disk čo najvyššie, až sa pritlačí na kovový disk. Teraz môžeš pripevniť svoju kameru na statív.
Držiak s prísavkou sa dá použiť aj vonku, ale povrch, na ktorý ho pripevníš, musí byť suchý.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review