Držiak na projektor, otočný, rotujúci, naklápací, na strop, do 13,5 kg
00220879
Plná flexibilita v domácom kine: S týmto plne flexibilným držiakom projektora majú filmoví a seriáloví nadšenci vždy správnu stenu na dohľad.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Easy-Fix-System
Systém Easy-Fix pre jednoduché a bezkrokové zarovnanie projektora
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
360° otočný kĺb
Vždy správny uhol sledovania: projektor je možné otáčať v ľubovoľnom smere pomocou 360° otočného kĺbu
Úsporná inštalácia
Úsporná integrácia do vašej individuálnej obytnej záhrady: Vďaka stabilnému projektorovému držiaku pre šikmé strechy a strop je možné projektory a projektory umiestniť kdekoľvek v miestnosti voľne a flexibilne
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 10" - 15" |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 38,1 cm (15") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 25 cm (10") |
| Variant | Pohyblivý |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Upevňovací modul (šírka) | 21.92 cm |
| Upevňovací modul (priemer) | 32.44 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 21.92 cm |
| Veľkosť obrazovky | 50,8 cm (20") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 100x100 |
| VESA štandard | 50 x 50 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Projektor |
| Max. nosnosť | 13.5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v domácom kine: S týmto plne flexibilným držiakom projektora majú filmoví a seriáloví nadšenci vždy správnu stenu na dohľad.
- Perfektné na flexibilné pripevnenie projektorov na stropy v obývačkách, zasadačkách, kanceláriách, halách, čakárňach, reštauráciách a baroch
- So 4 podpornými ramenami, ktoré je možné flexibilne nastaviť podľa puzdra projektora
- Pre projektory so závitovými otvormi v rozmedzí 54 až 320 mm
- Naklápanie až +/-15° plynulo
- Otočné +/-15°
- Rotovateľné o 360°
Rozsah dodávky
- 1 držiak na projektor
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 návod na inštaláciu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepripevňuj produkt na miesta, pod ktorými by mohli byť ľudia.
- Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a bezpečnosť prevádzky.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dávaj pozor, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne prípustné rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Neprepájaj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Upozornenie
- Vzhľadom na rôznorodosť dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien nemusí priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch môžu byť skrutky na pripevnenie koncového zariadenia k držiaku príliš dlhé.
- Maj na pamäti, že dodané hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného montážneho materiálu.
- Ak montážny materiál nie je súčasťou dodanej montážnej sady, zabezpeč si vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo nadmerný tlak. Môžeš tak poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- Ak si nie si istý, obráť sa pri montáži tohto produktu na odborníkov a nepokúšaj sa o montáž sám!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review