Držiak na TV na stenu, naklápateľný, 122 cm (48") do 35 kg
00220801
Obývačka, kuchyňa alebo spálňa – s týmto nástenným držiakom získaš ideálny pozorovací uhol na plochú televíziu v každej miestnosti, vhodný pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 48 do 122 cm (19" až 48").
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Následné zaradenie
Ak je držiak TV na stene namontovaný mierne nakrivo, poloha televízora sa dá horizontálne korigovať o niekoľko stupňov neskôr
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 122 cm (48") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 48 cm (19") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 22.6 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 22.6 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 4.4 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 10.4 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 86 cm (34") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 48 cm (19") 102 cm (40") 94 cm (37") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 119 cm (47") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 200x200 |
| VESA štandard | 200 x 100 100 x 100 75 x 75 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 3.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 35 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotácia | 3 ° |
| Rozsah otáčania | 0 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Obývačka, kuchyňa alebo spálňa – s týmto nástenným držiakom získaš ideálny pozorovací uhol na plochú televíziu v každej miestnosti, vhodný pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 48 do 122 cm (19" až 48").
- Podporuje všetky štandardy VESA až do 200 x 200
- Naklápanie až +5/-10° plynule
Rozsah dodávky
- 1 nástenný držiak na TV
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 inštrukcia na montáž
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce nástroje: vŕtačka, ceruzka, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováha.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














