Držiak na TV na stenu, nastaviteľný, 254 cm (100") do 75 kg
00220818
Skvelé držanie: obývačka, kuchyňa alebo spálňa – s týmto nástenným držiakom získaš ideálny pozorovací uhol aj pre veľké a ťažké televízory s plochou obrazovkou v každej miestnosti, vhodný pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 117 do 254 cm (46" až 100")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Tlmiče vibrácií
Tlmiče vibrácií pre maximálny zvukový zážitok
Vŕtacia šablóna na označenie vrtných otvorov
Vďaka vŕtacej šablóne jednoduché označenie vŕtacích otvorov bez nutnosti upevňovať držiak na stenu
Káblový manažér
Manažér káblov zabezpečuje poriadok a potrebné uvoľnenie napätia
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Nízky profil
Plochý držiak na stenu TV umožňuje moderný a úsporný dizajn obytného priestoru
Malá priechodná výška stien
Vďaka malej vzdialenosti medzi stenami sa držiak televízora nenápadne zlieva s obytným prostredím
Extrémne zaťažiteľné až do 75 kg
Mimoriadne odolný: pevný dizajn umožňuje bezpečné pripevnenie televízorov vážiacich až 75 kg a s uhlopriečkou obrazovky až do 100 palcov
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 117 - 254 cm (46" - 100") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 254 cm (100") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 117 cm (46") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 91.3 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 63 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 91.3 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 15.2 cm |
| Veľkosť obrazovky | 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 218 cm (85") 229 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 124 cm (49") 198 cm (78") 201 cm (79") 248,92 cm (98") 247,65 cm (97,5") 254 cm (100") 127 cm (50") 117 cm (46") 165 cm (65") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 800x600 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 600 x 600 100 x 100 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 800 x 600 600 x 500 800 x 500 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 2.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Vŕtacia šablóna Organizér káblov Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 75 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotácia | 0 ° |
| Ďalšie funkcie | Vodováha |
| Kvalita | Ultraslim |
| Rozsah otáčania | 0 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Skvelé držanie: obývačka, kuchyňa alebo spálňa – s týmto nástenným držiakom získaš ideálny pozorovací uhol aj pre veľké a ťažké televízory s plochou obrazovkou v každej miestnosti, vhodný pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 117 do 254 cm (46" až 100")
- Podporuje všetky VESA štandardy až do 800 x 600
- Neustále naklápanie o -12°
- S malou vodováhou pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 šablóna na vŕtanie
- 1 ceruzka
- Sťahovacia páska
- 1 inštalačný návod
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce nástroje: vŕtačka, ceruzka, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováha.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
FAQs
Potrebujem samostatnú vodováhu na inštaláciu?
Uzavretá vodováha je určená len na približnú orientáciu. Odporúčame skontrolovať správne zarovnanie s upravenou vodováhou od špecializovaného predajcu.
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














