Držiak na TV na stenu, otočný, naklápaný, vysúvateľný, 191 cm (75"), do 40 kg
00220910
Úplná flexibilita v domácom kine: či už je to tvoj obľúbený kreslo alebo rohová sedačka, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóne. Ideálne pre televízory s plochou obrazovkou s uhlopriečkou od 81 do 191 cm (32" až 75").
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Následné zaradenie
Ak je držiak TV na stene namontovaný mierne nakrivo, poloha televízora sa dá horizontálne korigovať o niekoľko stupňov neskôr
Káblový manažér
Manažér káblov zabezpečuje poriadok a potrebné uvoľnenie napätia
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otočný, nakláňavý, vysúvateľný – takto funguje domáca zábava
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Výsuvný Rotácia (pivot) Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 64 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 41.8 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 5.5 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 20.9 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 100,3 cm (39,5") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Priemer trubice | 1.8 cm |
| VESA (od-do) | 75x75 - 600x400 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 400 100 x 100 75 x 75 400 x 300 300 x 300 300 x 200 100 x 200 200 x 200 150 x 150 |
| Vzdialenosť od steny | 7.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 3 |
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Organizér káblov Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M10 |
| Max. nosnosť | 40 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 15 ° |
| Rotácia | 6 ° |
| Ďalšie funkcie | Vodováha |
| Minimálna vzdialenosť | 7.3 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 42.7 cm |
| Rozsah otáčania | 180 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Úplná flexibilita v domácom kine: či už je to tvoj obľúbený kreslo alebo rohová sedačka, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóne. Ideálne pre televízory s plochou obrazovkou s uhlopriečkou od 81 do 191 cm (32" až 75").
- Držiak na TV na stenu, špeciálne vhodný pre televízory s plochou obrazovkou, umožňuje optimálne umiestnenie TV v akejkoľvek miestnosti, ideálny pre otvorené obývacie priestory
- Podporuje až štandard VESA 600 x 400
- Dodávaný háčik a káblová spona zabezpečujú poriadok a poskytujú vhodnú úľavu od napätia
- Naklonenie až -10°/+15° plynulo
- Otáčanie na 3 pántoch: až do 180°
- So zabudovanou malou vodováhou pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováhu.
Aby si mohol využiť plný rozsah pohybu, natiahni kábel k plne vysunutému držiaku na TV a zabezpeč, aby mal kábel dostatok miesta na pohyb.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














