Držiak na video pre smartfón
00004622
Scéna dokonale osvetlená pre video zo smartfónu – ktoré na Instagrame zaujme. S naším držiakom na smartfón môžeš vytvárať videá a fotky bez trasenia, a navyše ich profesionálne doplniť zvukom, svetlom a podobne vďaka špeciálnym možnosťiam pripojenia.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3 ¼“ threaded connections, 2 accessory shoes
3 prídavné závitové pripojenia s ¼" na profesionálne videá pre pripojenie na statív a 2 prídavné zasúvacie pätky pre ďalšie príslušenstvo ako je LED osvetlenie a mikrofón
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 10.5 cm |
| Šírka zariadenia | 4.8 cm |
| Hmotnosť | 273 g |
| Rozmer - šírka | 250 cm |
| Rozmer - hĺbka | 58 cm |
| Rozmer - výška | 130 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Statívový držiak mobilného telefónu |
| Upevnenie | Statívový závit 1/4" |
| Max. nosnosť | 0.3 kg |
| Montáž | Svorky / Čeľuste |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálna rukoväť pre stabilnejšie držanie smartfónu pri natáčaní
- Nevyhnutnosť pre každého, kto chce nahrávať dokonalé videá a fotky bez „trasenia“ na svojom smartfóne
- Ideálne pre zábery na úrovni očí, hrude alebo podlahy
- Ergonomický oblúk rukoväte
- Ultraľahký a veľmi kompaktný
- Mimoriadne flexibilný, pre šírku smartfónu od 4,8 do 10,5 cm (v horizontálnom formáte)
- 2 príslušenstvá na použitie video príslušenstva so štandardným pripevniteľným úchytom (napr. LED svetlá, mikrofóny)
- Dobre pogumovaný držiak smartfónu na ochranu pred poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 držadlo na video pre smartfón
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review